Кредит під заставу авто

Умови позики:

 • Мінімальний термін погашення кредиту: 30 днів
 • Максимальний термін погашення кредиту: 36 місяців
 • Максимальна річна відсоткова ставка: 48%

Приклад розрахунку вартості типової позики:

Ви взяли 100 000 грн (при реальній вартості вашого об’єкта 130 000 грн). Терміном на 1 рік. Погашали перші 3 місяці тільки відсотки по 3000 грн на міс. І перед 4 місяцем дострокового погасили тіло кредиту. Разом оплата за користування буде становити 9000 грн.

У житті трапляються ситуації, в яких може знадобитися велика сума грошей, причому отримати вам її потрібно терміново і без підготовки фінансових документів. Я пропоную вам максимально комфортний і швидкий вихід з ситуації, що склалася – кредит під заставу автотранспорту. Це ідеальне рішення для тих, хто не може позичити необхідну суму у знайомих або родичів, а також тих, хто не має бажання або можливості оформити кредит в банку. У першому випадку у людей може просто не виявитися необхідної суми, а другий варіант потребує проходження непростої процедури, де вам належить довести співробітникам банку свою платоспроможність шляхом збору різних документів, а крім цього, ви повинні мати позитивну кредитну історію.

Я пропоную вам отримати кредит під заставу авто вже сьогодні, причому мене абсолютно не цікавить на що будуть витрачені гроші: ремонт квартири, покупка нерухомості, оплата лікування або відпочинку і т.д. Хоч би якими були ваші потреби, ви зможете задовольнити їх за допомогою позики під заставу автотранспорту.

Отже, ви можете отримати позику під заставу автомобіля на абсолютно прозорих умовах, а я гарантую вам максимально оперативне прийняття рішення, для якого мені не потрібні довідки про ваші доходи і поручителі. Вам не буде потрібно проходити довгий шлях вибору банківської установи, на якому претендента на отримання кредиту чекають довгі черги і відмови. Я готовий видати вам кредит, сума якого становитиме до 80% від вартості автотранспорту. Більш точно сума буде визначена після оцінки вашого автотранспортного засобу.

Гроші під заставу автотранспорту на вигідних умовах

Я працюю на ринку кредитування ось уже понад 10 років. Перш ніж ви зробите заявку на отримання кредиту, я хочу перерахувати основні переваги співпраці зі мною, як з приватними інвестором:

 • я гарантую повну конфіденційність всієї наданої вами інформації (мова йде про документи і фотоматеріали, що стосуються автотранспорту, який знаходиться в заставі);
 • видача кредиту під заставу авто в Дніпрі буде проведена з процентною ставкою, яка значно нижче, ніж у конкурентів;
 • ви можете розраховувати на отримання кредиту в розмірі до 80% від вартості автомобіля;
 • я пропоную максимально прозорі умови кредитування, тому ви можете бути повністю впевнені у відсутності будь-яких прихованих платежів.

Як отримати гроші під заставу авто в Дніпрі?

Якщо гроші вам потрібні терміново, а банківські установи відмовляють вам у видачі кредиту, то ви зробили правильний вибір, звернувшись до мене. Як правило, для отримання результатів після подачі заявки, потрібно не більше 15 хвилин, а після підписання договору ви зможете отримати гроші готівкою в той же день. І все це без посередників, поручителів, документів, що підтверджують ваш дохід і незалежно від кредитної історії.

У загальному випадку, оформлення кредиту під заставу автотранспорту відбувається за наступною схемою:

 • звернення клієнта до інвестора;
 • в ході індивідуального спілкування я зроблю розрахунок графіка платежів і допоможу вибрати оптимальний для клієнта план співпраці;
 • виконується оцінка авто, що належить клієнту (надання кредиту можливе на суму, розмір якої не перевищує 80% від вартості автотранспорту);
 • складання та підписання договору;
 • видача готівкових коштів.

І ще кілька деталей. Отримати позику можна в день звернення до мене, а грошові кошти будуть видані в тій валюті, яку ми визначимо на етапі співбесіди і підписання договору. Укладаючи договір, ви берете на себе обов’язок погашати відсотки, нараховані за наданий кредит, за заздалегідь встановленим графіком. Причому, тіло кредиту ви можете погашати рівними частинами протягом терміну, визначеного договором, або одним платежем в кінці терміну дії договору. Можливе дострокове погашення кредиту.

Задоволений клієнт «ЗаймІнвестДніпро» Відгук
Безкоштовне оформлення Без комісії за видачу
Прямий інвестор, кредитуємо тільки під Заставу Кредитуємо в доларах, на вигідних умовах Відсутність обов’язкових страховок, прихованих комісій Обов’язковий платіж тільки % по кредиту Тіло кредиту по можливості або в кінці терміну Ніяких посередників, працюєте напряму з інвестором Дострокове погашення позики без штрафних санкцій Можливість отримання авансу до 30% в день звернення
-186Днів -23Годин -31Хвилин -18Секунд
гроші під заставу авто
ПЕРЕВАГИ Видача грошових коштів протягом 2-х годин Сума позики до 80% від вартості авто Без постановки на стоянку Безкоштовне оформлення договорів
Від інвестора
Дорогі мої клієнти, я є інвестором більше 10 років. Працюю на своє ім’я і свій авторитет, який я дуже ціную. Звертайтеся я буду намагатися зробити кращі умови кредитування! Я чітко відслідковую ринок і знаю як Вас зацікавити!
Необхідні документи Все дуже просто і швидко!
1
кредит під залог авто
Паспорт та ідентифікаційний код
2
кредит залог авто
Техпаспорт на авто