Позика до продажу

Позика до продажу

ПРЯМИЙ ІНВЕСТОР, КРЕДИТУЄМО У ГРИВНІ 0,1% ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ
Як це працює? Позика до продажу – це термінова позика, видача грошових коштів під нотаріальний договір позики та іпотеки, з правом продажу заставного майна з метою виключити поспіх і заниження ціни при продажу.
Акція!
Знайдіть вигідні умови, а я запропоную ще вигідніше! ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ

Умови позики:

 • Мінімальний термін погашення кредиту: 30 днів
 • Максимальний термін погашення кредиту: 36 місяців
 • Максимальна річна відсоткова ставка: 48%

Приклад розрахунку вартості типової позики:

Ви взяли 100 000 грн (при реальній вартості вашого об’єкта 130 000 грн). Терміном на 1 рік. Погашали перші 3 місяці тільки відсотки по 3000 грн на міс. І перед 4 місяцем дострокового погасили тіло кредиту. Разом оплата за користування буде становити 9000 грн.

Продаж будь-яких найцінніших активів, будь то нерухомість або автотранспорт – процес досить тривалий, під час якого ви маєте знайти відповідного покупця, оформити угоду купівлі-продажу і т.д. Як бути, якщо гроші, які ви плануєте отримати після продажу, потрібні вже сьогодні?

Оптимальний вихід із ситуації – звернутися за кредитом до продажу нерухомості або автомобіля до приватного інвестора. В цьому випадку ви зможете отримати позику, розмір якої становить до 70 відсотків від вартості застави. Це дозволить вам спокійно зайнятися продажем і реалізувати належні вам активи за ціною, яка буде максимально відповідати ринковій.

Індивідуальний підхід для вашого комфорту

Отже, отримати гроші від продажу, що ще не відбувся, ви можете вже сьогодні. Я пропоную максимально прозорі умови кредитування, які будуть повністю визначені в нашому з вами договорі. При бажанні, ви зможете проконсультуватися з вашим юристом і переконатися, що умови угоди жодним чином не обмежують ваших прав.

Я займаюся видачею позик ось уже понад 10 років і хотів би зупинитися на основних перевагах співпраці зі мною, як із приватним інвестором:

 • рішення про видачу позики приймається при спілкуванні по телефону;
 • процентна ставка по кредиту, яку я пропоную, істотно нижче, ніж у конкурентів;
 • процентна ставка залишається незмінною протягом усього терміну дії нашого договору;
 • отримати гроші ви зможете в тій валюті, яку ми визначимо на етапі обговорення, одразу ж після підписання договору;
 • для укладення договору знадобиться тільки ваш паспорт і документ, що підтверджує право власності на заставне майно;
 • з правом пролонгації, тобто продовження терміну дії договору;
 • з можливістю погашення відсотків і всіх витрат при продажу заставного майна;
 • я гарантую повну конфіденційність нашої угоди.

Як оформити позику до продажу в Дніпрі?

При укладанні договору ви повинні мати при собі паспорт та документи, які підтверджують право власності на заставне майно. Процес отримання позики складається з наступних етапів:

 • звернення до мене з приводу отримання позики до продажу (в телефонному режимі, з можливістю замовити послугу «зворотний дзвінок»);
 • оцінка вартості заставного майна;
 • під час спілкування ми визначимо найбільш задовільний для вас графік погашення відсотків по кредиту;
 • підписання договору;
 • видача грошей.
Задоволені клієнти «ЗаймІнвестДніпро» Відгук
Позика до продажу
Переваги Можливість реалізації заставного майна без заниження ціни Кредитуємо в Гривні Прямий інвестор 0,1% перший місяць Оформлення на протязі 3-х годин
Від інвестора
Дорогі мої клієнти, я є інвестором більше 10 років. Працюю на своє ім’я і свій авторитет, який я дуже ціную. Звертайтеся я буду намагатися зробити кращі умови кредитування! Я чітко відслідковую ринок і знаю як Вас зацікавити!
Необхідні документи Все дуже просто і швидко!
1
кредит до продажу
Паспорт та ідентификаційний код
2
гроші в борг до продажу
Правовстановлюючий документ і техпаспорт на квартиру
3
отримати позику до продажу
Форма №3 про прописаних
Безкоштовне оформлення Без комісії за видачу
Прямий інвестор, кредитуємо тільки під Заставу Кредитуємо в доларах, на вигідних умовах Відсутність обов’язкових страховок, прихованих комісій Обов’язковий платіж тільки % по кредиту Тіло кредиту по можливості або в кінці терміну Ніяких посередників, працюєте напряму з інвестором Дострокове погашення позики без штрафних санкцій Можливість отримання авансу до 30% в день звернення
-187Днів 00Годин -53Хвилин -4Секунд