Позика під заставу квартири

Умови позики:

 • Мінімальний термін погашення кредиту: 61 днів
 • Максимальний термін погашення кредиту: 12 місяців
 • Максимальна річна відсоткова ставка: 48%

Приклад розрахунку вартості типової позики:

Ви взяли 100 000 грн (при реальній вартості вашого об’єкта 130 000 грн). Терміном на 1 рік. Погашали перші 3 місяці тільки відсотки по 3000 грн на міс. І перед 4 місяцем дострокового погасили тіло кредиту. Разом оплата за користування буде становити 9000 грн.

У непростих фінансових ситуаціях багато хто воліє вирішувати матеріальні питання за допомогою банків і інших фінансових установ. В цьому випадку, дуже часто доводиться стикатися з відмовами, причиною яких, в першу чергу, є негативна кредитна історія (або її відсутність). Крім цього, відповідно до вимог банків, позичальник повинен бути офіційно працевлаштований і мати відповідний рівень щомісячного доходу.

Таким вимогам відповідає лише невелика частина наших співвітчизників. Я, як приватний інвестор, пропоную отримати позику під заставу квартири без паперової тяганини, швидко і в обсязі, який дозволить вам задовольнити ваші матеріальні потреби.

Мене не цікавить ваша кредитна історія, працевлаштовані ви чи ні, цілі, для яких ви отримуєте позику. Ремонт, сімейний відпочинок, весілля, цінна покупка – як витрачати ваші гроші, вирішуєте тільки ви. Я гарантую максимально прозорі умови угоди, які будуть визначені в договорі, швидке рішення і таку ж швидку видачу грошей. Запорукою в цьому випадку може бути абсолютно будь-яка квартира – це може вплинути тільки на суму кредиту.

Як швидко оформити позику під заставу квартири?

Оформити кредит ви можете навіть на житлову площу, в якій ви в даний момент проживаєте. Я пропоную отримати позику під заставу квартири на тривалий термін. Розмір кредиту визначається після оцінки і визнання ліквідності нерухомості. Видача грошей здійснюється відразу ж після підписання договору і надання мінімального пакету документів: паспорта, ІПН і документів, які підтверджують ваше право на квартиру. Я дію в рамках законодавства, тому ви маєте можливість отримати необхідну вам суму абсолютно без ризику і переходу прав на нерухомість.

Переваги співпраці з приватним інвестором

Мій досвід роботи в області кредитування – 10 років. Я практикую індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому ви можете розраховувати на максимально комфортні умови погашення заборгованості. Зупинюся на основних перевагах співпраці зі мною:

 • рішення про видачу позики приймається при спілкуванні по телефону;
 • тривалий термін кредитування;
 • при наданні всіх необхідних документів ви можете отримати гроші в день звернення;
 • фіксована процентна ставка на весь термін дії договірних відносин;
 • для укладення угоди буде потрібно тільки паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності;
 • можливість дострокового погашення боргу без штрафів, при цьому відсотки нараховуються тільки за час користування кредитом;
 • індивідуальний графік повернення позикових коштів;
 • повна конфіденційність.

Як оформляється позика під заставу квартири в Дніпрі?

Отже, для отримання позики ви повинні надати: паспорт, ІПН, документи, що свідчать про те, що ви є власником нерухомості, довідка про прописаних в квартирі (форма 3). Загалом, процедура оформлення виглядає наступним чином:

 • звернення до мене з приводу отримання позики до продажу (в телефонному режимі, з можливістю замовити послугу «зворотний дзвінок»);
 • здійснюється оцінка вартості та ліквідності квартири, що вам належить;
 • узгодження комфортного для вас графіка погашення заборгованості за кредитом;
 • підписання договору;
 • видача грошей.

Як бачите, процедура максимально спрощена, що дозволяє отримати гроші максимально швидко, в день звернення. Підписуючи договір, ви зобов’язуєтеся своєчасно погашати відсотки за позикою. Тіло кредиту може виплачуватися рівними сумами протягом терміну, встановленого договором або однією сумою, в кінці наших договірних відносин. При бажанні ви можете погасити заборгованість достроково.

Задоволений клієнт «ЗаймІнвестДніпро» Відгук
Безкоштовне оформлення Без комісії за видачу
Прямий інвестор, кредитуємо тільки під Заставу Кредитуємо в доларах, на вигідних умовах Відсутність обов’язкових страховок, прихованих комісій Обов’язковий платіж тільки % по кредиту Тіло кредиту по можливості або в кінці терміну Ніяких посередників, працюєте напряму з інвестором Дострокове погашення позики без штрафних санкцій Можливість отримання авансу до 30% в день звернення
-137Днів -4Годин -18Хвилин -54Секунд
кредити під заставу квартири
ПЕРЕВАГИ Працюю цілодобово 24/7 Кредитую в Гривні Не важлива кредитна історія Безкоштовне оформлення договорів
Від інвестора
Дорогі мої клієнти, я є інвестором більше 10 років. Працюю на своє ім’я і свій авторитет, який я дуже ціную. Звертайтеся я буду намагатися зробити кращі умови кредитування! Я чітко відслідковую ринок і знаю як Вас зацікавити!
Необхідні документи Все дуже просто і швидко!
1
позика під квартиру
Паспорт та ідентификаційний код
2
оформити кредит під заставу квартири
Правовстановлюючий документ і техпаспорт на квартиру
3
гроші в борг під заставу квартири
Форма №3 про прописаних