Позика під заставу швейцарських годинників

Позика під заставу швейцарських годинників

ПРЯМИЙ ІНВЕСТОР, БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ І КОМІСІЙ
Як це працює? Позика під заставу швейцарських годинників. Оформляємо кредитні договори, де конкретно прописані сума, умови і терміни. Без прихованих платежів і комісій. Умови договору можна обговорювати і домовлятися.
кредит під заставу годинників

Гранично прості умови отримання кредиту під заставу швейцарських годинників роблять цей вид позики популярним. Для того щоб отримати необхідну суму, повинні бути виконані наступні прості умови:

  • при вас повинен бути предмет застави, тобто швейцарський годинник;
  • ви повинні надати паспорт громадянина України (договір може бути укладений тільки з громадянами, які досягли 18 річного віку).

Процедура оформлення максимально спрощена

Всього кілька кроків відділяє вас від отримання необхідної суми грошей:

  • менеджер проводить оцінку виробу і визначає суму, яка може бути видана;
  • якщо позичальника влаштовує запропонована сума, ми оформляємо договір;
  • після підписання договору позичальник отримує обумовлену суму на термін, визначений договором.

Мінімальний термін, на який може бути виданий кредит – 30 днів.

Простий і швидкий кредит під заставу швейцарських годинників

Кредити під заставу швейцарських годинників – лише одна з послуг, яку надає наша компанія. Нашими послугами регулярно користується величезна кількість клієнтів, у кожного з яких свої цілі й потреби.

Один з основних принципів нашої роботи – індивідуальне рішення для кожного позичальника, що дозволяє нам пропонувати оптимальні умови всім нашим клієнтам. На відміну від банків і інших фінансових установ, термін між зверненням до нас клієнта і отриманням кредитних коштів – мінімальний.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними оцінювачами швейцарських годинників, які мають відповідну кваліфікацію та досвід. При необхідності, ми готові укласти угоду будинку у клієнта, якщо в силу будь-яких обставин, він не може приїхати до нас.

Ми гарантуємо збереження всіх швейцарських годинників, які довіряють нам на зберігання клієнти. Наші умови прозорі і комфортні, а ставки – найнижчі в цій області кредитування, тому практично всі наші клієнти стають постійними. Чекаємо і готові запропонувати умови, які підійдуть вам!

Скористався послугами “ЗаймІнвестДніпро” Відгук задоволеного клієнта “ЗаймІнвестДніпро”
позика під заставу годинника
Переваги Можливість реалізації заставного майна без заниження ціни Кредитуємо в Гривні Не потрібна кредитна історія Оформлення на протязі 3-х годин
Від інвестора
Дорогі мої клієнти, я є інвестором більше 10 років. Працюю на своє ім’я і свій авторитет, який я дуже ціную. Звертайтеся я буду намагатися зробити кращі умови кредитування! Я чітко відслідковую ринок і знаю як Вас зацікавити!
Все дуже просто і швидко! Без додаткових документів
Безкоштовне оформлення Без комісії за видачу
Прямий інвестор, кредитуємо тільки під Заставу Кредитуємо в доларах, на вигідних умовах Відсутність обов’язкових страховок, прихованих комісій Обов’язковий платіж тільки % по кредиту Тіло кредиту по можливості або в кінці терміну Ніяких посередників, працюєте напряму з інвестором Дострокове погашення позики без штрафних санкцій Можливість отримання авансу до 30% в день звернення
-166Днів -19Годин -33Хвилин -51Секунд