Кредит під заставу криптовалют в Дніпрі

КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ КРИПТОВАЛЮТ В ДНІПРІ КРЕДИТУЄМО У ДОЛАРАХ ТА USDT, ПРЯМИЙ ІНВЕСТОР, ВІД 1%
Швидко, вигідно, безпечно:

Ви хочете отримати кредит на вигідних умовах, але не хочете продавати свої криптовалютні активи? Тоді наша послуга кредиту під заставу криптовалюти ідеально підходить для вас!

Ми пропонуємо вам можливість отримати кредит в доларах під заставу будь-якої популярної криптовалюти: біткоїна, ефіріума та інших. Ви можете вибрати суму, термін і відсоткову ставку за своїм бажанням. Процентна ставка розраховується за фактичну кількість днів користування кредитом. Ви нічого не переплачуєте.

У чому перевага нашої послуги? По-перше, ви не втрачаєте потенційний прибуток від зростання курсу криптовалюти. По-друге, можливість отримання і погашення кредитних коштів в безготівковій формі. По-третє, ви можете бути впевнені в безпеці своїх активів, так як ми працюємо під нотаріальними договорами Позики та Застави де чітко прописані умови та гарантії.

Наша послуга кредиту під заставу криптовалюти – це нова послуга на нашому сайті, яка дає вам просте і зручне рішення для отримання грошей під заставу вашого цифрового майна.

Гроші під заставу криптовалюти на вигідних умовах

Я працюю на ринку кредитування ось уже понад 10 років. Перш ніж ви зробите заявку на отримання кредиту, я хочу перерахувати основні переваги співпраці зі мною, як із приватним інвестором:

  • я гарантую повну конфіденційність усієї інформації, яка ви надаєте (йдеться про документи та фотоматеріали, що стосуються криптовалюти, що знаходиться в заставі);
  • видача кредиту під заставу криптовалюти в Дніпрі буде здійснена з процентною ставкою, яка значно нижча, ніж у конкурентів;
  • ви можете розраховувати на отримання кредиту у розмірі до 80% вартості криптовалюти;
  • я пропоную максимально прозорі умови кредитування, тому ви можете бути повністю впевнені у відсутності будь-яких прихованих платежів.

Як отримати гроші під заставу криптовалюти в Дніпрі?

Якщо гроші вам потрібні терміново, а банківські установи відмовляють вам у видачі кредиту, то ви зробили правильний вибір, звернувшись до мене. Як правило, для отримання результатів після подання заявки потрібно не більше 15 хвилин, а після підписання договору ви зможете отримати гроші готівкою в цей же день. І все це без посередників, поручителів, документів, що підтверджують ваш прибуток і незалежно від кредитної історії.

У загальному випадку оформлення кредиту під заставу криптовалюти виконується за такою схемою:

  • звернення клієнта до інвестора;
  • під час індивідуального спілкування я зроблю розрахунок графіка платежів та допоможу обрати оптимальний для клієнта план співпраці;
  • здійснюється оцінка криптовалюти, що належить клієнту (надання кредиту можливе на суму, розмір якої не перевищує 80% вартості криптовалюти);
  • складання та підписання договору;
  • видача готівки.

І ще кілька деталей. Отримати позику можна в день звернення до мене, а кошти будуть видані в тій валюті, яку ми визначимо на етапі співбесіди та підписання договору. Укладаючи договір, ви берете він обов’язок погашати відсотки, нараховані за наданий кредит, відповідно до заздалегідь встановленому графіку. Причому тіло кредиту ви можете погашати рівними частинами протягом терміну, визначеного договором, або одним платежем наприкінці терміну дії договору. Можливе дострокове погашення кредиту.

Задоволений клієнт «ЗаймІнвестДніпро» Відгук
ПЕРЕВАГИ Прямий інвестор від 1% Кредитуємо у Доларах та USDT Не важлива кредитна історія Оформлення протягом 3-х годин
Безкоштовне оформлення Без комісії за видачу
Прямий інвестор, кредитуємо тільки під Заставу Кредитуємо в доларах, на вигідних умовах Відсутність обов’язкових страховок, прихованих комісій Обов’язковий платіж тільки % по кредиту Тіло кредиту по можливості або в кінці терміну Ніяких посередників, працюєте напряму з інвестором Дострокове погашення позики без штрафних санкцій Можливість отримання авансу до 30% в день звернення
-99Днів -3Годин -12Хвилин -14Секунд