Питання

Дякую Вадиму «ЗаймІнвестДніпро»!
Дуже задоволена хорошим обслуговуванням
Відгук Олени

Так, для мене не має значення кількість і стан діючих кредитів та інших фінансових зобов’язань. Доходи підтверджувати не треба.

Квартира, будинок, дача, комерційна нерухомість у Дніпрі або Дніпропетровській області, автомобіль.

Зв’язатися зі мною і протягом 15 хвилин я дам Вам відповідь про можливість та умови отримання позики. Якщо є необхідність, кваліфікований юрист надасть Вам допомогу в зборі документів для проведення угоди.

Найбільш оптимальна схема виплати кредиту це проплата щомісяця тільки відсотків. Як показала практика ця схема найбільш проста і легко підйомна для позичальника. Виглядає таким чином: Ви отримуєте кредит, платите щомісяця вашу індивідуальну відсоткову ставку від суми, яка вказана в договорі, і в кінці терміну дії договору, тобто через рік, ви або повертаєте всі отримані грошові кошти, або продовжуєте договір ще на 1 рік і так само щомісяця продовжуєте виплачувати відсотки по кредиту до погашення основної суми, таким чином основна сума підлягає поверненню в кінці наших взаємин. Або інший варіант, Ви бажаєте щомісячно погашати і тіло кредиту і відсотки. Припустимо сума кредиту 10 000 $ на 12 місяців під 2% в місяць. В такому випадку тіло кредиту 10 000 $ розбиваємо на рівні платежі протягом 12 місяців і отримуємо по 833 $. А 2% нараховуються щомісяця на залишок заборгованості по тілу кредиту, відповідно в перший місяць буде 200 $, потім відсотки йдуть на зменшення і так до кінця року. Відповідно переплата по кредиту за 1 рік складе 1140 $.

У будь-якому випадку Вам необхідно провести повний огляд укладених кредитних договорів, порахувати яку суму щомісяця ви виплачуєте, звернутися, в разі необхідності, до мене, порахувати пропоновану за кредитом процентну ставку і після цього приймати рішення про рефінансування своїх кредитних договорів. Якщо після розрахунків виявиться, що сума щомісячних платежів за всіма кредитами більше, ніж один платіж по одному заставному кредиту, то тоді найбільш ефективним способом вибратися з боргової ями буде оформити кредит під заставу нерухомості і платити одному кредитору замість декількох. У цьому випадку рекомендую зв’язатися зі мною і скористатися послугою позики під заставу нерухомості. Ви зможете отримати необхідну суму грошей на те, щоб погасити всі ваші прострочення.

Хочете взяти кредит під заставу нерухомості? Можете бути впевнені в тому, що після отримання грошей, а за тим при повному погашення боргу квартира залишиться у Вас. Це гарантую не тільки я, а й закон України про Іпотеку. Ви захищені перед кредитором за законом завдяки тому, що ми укладаємо договір іпотекою (посилання на закон про іпотеку), тобто переходу права власності до кредитора не відбувається. На вашу нерухомість накладається обтяження, і ви продовжуєте залишатися власником квартири. Згідно з умовами договору позики при виплаті Вами взятих коштів ми зобов’язані зняти обтяження з квартири. Якщо раптом теоретично моєї компанії не стане, цю проблему можна вирішити за допомогою функції «Депозит нотаріуса». Вносьте грошові кошти на депозит нотаріусу, у якого оформлявся договір позики, після цього умови кредитного договору вважаються виконаними, і нотаріус зніме обтяження з нерухомості без моєї участі. Але на практиці я завжди сам в день погашення кредиту знімаю обтяження з нерухомості, що закладається.

Я завжди йду назустріч позичальникам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Ви не можете вчасно здійснити щомісячний платіж по кредиту, тоді Вам необхідно заздалегідь попередити про поважну причину, яка не дозволяє здійснити платіж вчасно. В цьому випадку я йду на поступки і знижую або анулюю штраф. Зверніть увагу, що даний випадок не повинен нести системний характер.

У разі виникнення матеріальних труднощів і неможливості здійснити платіж вчасно, я йду назустріч позичальникам і можу відстрочити платіж БЕЗ НАРАХУВАННЯ ЖОДНИХ ПЕНІ І ШТРАФІВ. Однак, якщо прострочення носять тривалий характер (понад 90 днів), може бути поставлено питання про реалізацію об’єкта застави відповідно до Закону України «Про іпотеку». В цьому випадку ВАШ ОБ’ЄКТ ЗАСТАВИ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО, і Ви отримаєте гроші від його продажу за вирахуванням тіла кредиту і відсотків за фактичний термін їх користування. ТОМУ, ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЗМОЖЕТЕ ОБСЛУГОВУВАТИ КРЕДИТ – НЕ БЕРІТЬ ЙОГО, ТАК ЯК МОЖЕТЕ ПОЗБУТИСЯ СВОГО МАЙНА !!!

Акція!
Знижка 50% на оформлення нотаріальних договорів, при укладенні Договору від 6 місяців Передзвонити