Кредит під заставу будинку

Умови позики:

 • Мінімальний термін погашення кредиту: 61 днів
 • Максимальний термін погашення кредиту: 12 місяців
 • Максимальна річна відсоткова ставка: 48%

Приклад розрахунку вартості типової позики:

Ви взяли 100 000 грн (при реальній вартості вашого об’єкта 130 000 грн). Терміном на 1 рік. Погашали перші 3 місяці тільки відсотки по 3000 грн на міс. І перед 4 місяцем дострокового погасили тіло кредиту. Разом оплата за користування буде становити 9000 грн.

Потреба в грошах може виникнути в будь-яких життєвих ситуаціях і одним з найшвидших і вигідних способів задовольнити її є звернення до приватного інвестора. Переваги очевидні: ви можете отримати позику, незважаючи на кредитну історію, рівень щомісячного доходу і наявності офіційного працевлаштування. Я пропоную вам прозорі умови кредитування під заставу нерухомості і комфортні для вас умови погашення заборгованості.

Єдиною умовою, яка повинна бути виконана з вашого боку, є надання мінімального пакету документів: паспорта, ІПН і документів, що підтверджують ваше право на житлову нерухомість.

Позика без фінансових ризиків

Одним з основоположних принципів моєї діяльності є прозорі умови кредитування. Я дію відповідно законодавством, а з усіма умовами ви зможете ознайомитися в договорі і при бажанні передати його на вивчення юристу.

Договір визначає розмір кредиту, процентну ставку, схему погашення заборгованості. Відсотки, які ви платите за користування кредитом залишаються незмінними протягом всього часу дії договору. Як бачите, отримати необхідну вам суму можна абсолютно без ризику і без паперової тяганини, властивої для фінансових установ.

Я практикую індивідуальний підхід до кожного клієнта – на етапі узгодження ми визначимо як можливу суму позики, так і зручний для вас план погашення заборгованості. Ви сплачуєте відсотки тільки за час, протягом якого користувалися позиковими коштами і завжди можете погасити заборгованість достроково, без штрафних санкцій. І найголовніше, не дивлячись на те, що запорукою в даному випадку залишається ваша нерухомість, ви як і раніше залишаєтеся її власником.

Гроші під заставу будинку: чому варто звернутися саме до мене?

Я займаюся видачею позик більше 10 років. Нижче представлені основні переваги співпраці зі мною, як з приватним інвестором:

 • швидке рішення (під час живого спілкування по телефону);
 • тривалий термін кредитування;
 • можливість отримати гроші готівкою в день звернення до мене;
 • незмінна процентна ставка протягом усього терміну дії договору;
 • відсутність необхідності в підготовці документів, що підтверджують вашу платоспроможність;
 • відсотки нараховуються тільки за період використання кредиту;
 • повна конфіденційність угоди;
 • графік погашення заборгованості, який зручний вам;
 • відсутність додаткових витрат на оформлення;
 • можливість достроково погасити кредит без штрафів.

Як оформити позику під заставу будинку в Дніпрі?

Я пропоную максимально комфортні умови отримання позики під заставу нерухомості. Процедура отримання кредиту складається з наступних етапів:

 • звернення до мене з приводу отримання позики (можливий «зворотний дзвінок»);
 • оцінка вартості нерухомості, що належить клієнту;
 • узгодження основних деталей договору: план погашення кредиту, відсоткова ставка і т.д.;
 • підписання договору;
 • видача грошових коштів.

Клієнт повинен надати документи, що підтверджують право власності, паспорт, ІПН, а також довідку про прописаних (форма 3). Валюта позики визначається на етапі обговорення. Відсотки погашаються регулярно, відповідно до встановленого графіка. Погасити тіло кредиту можна як рівними, так і одним платежем, в кінці терміну дії договору.

Скористався послугами «ЗаймІнвестДніпро» Відгук
Безкоштовне оформлення Без комісії за видачу
Прямий інвестор, кредитуємо тільки під Заставу Кредитуємо в доларах, на вигідних умовах Відсутність обов’язкових страховок, прихованих комісій Обов’язковий платіж тільки % по кредиту Тіло кредиту по можливості або в кінці терміну Ніяких посередників, працюєте напряму з інвестором Дострокове погашення позики без штрафних санкцій Можливість отримання авансу до 30% в день звернення
-166Днів -17Годин -41Хвилин -22Секунд
кредит під заставу будинку
ПЕРЕВАГИ Прямий інвестор 0,1% перший місяць Кредитую в Гривні Не важлива кредитна історія Безкоштовне оформлення договорів
Від інвестора
Дорогі мої клієнти, я є інвестором більше 10 років. Працюю на своє ім’я і свій авторитет, який я дуже ціную. Звертайтеся я буду намагатися зробити кращі умови кредитування! Я чітко відслідковую ринок і знаю як Вас зацікавити!
Необхідні документи Все дуже просто і швидко!
1
як взяти кредит під заставу будинку
Паспорт та ідентификаційний код
2
Правовстановлюючий документ і техпаспорт на квартиру
3
Форма №3 про прописаних